Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú.

co-je-eduart
lekcie-o-investovani
preco-investovat
otestujte-sa
slovenski-milionari

O PROJEKTE

Nedávno J&T BANKA realizovala veľký Test Investičných znalostí Slovákov. Za posledné 4 mesiace ho vyplnilo viac ako 2.500 respondentov a priemerná dosiahnutá známka bola dva mínus na škále od 1 do 5.

Finanční experti v J&T BANKE hodnotia výsledky Testu investičných znalostí Slovákov ako veľmi dobré. Chcú ich však ďalej rozvíjať. S týmto cieľom vyvinuli aj edukačný program Eduart - 6 lekcií o investovaní, ktoré vám tu a vo forme komunikačného robota vo Facebook Messenger v mobilnom telefóne zadarmo ponúkneme.

Eduart je určený širokej verejnosti a nie sú potrebné žiadne predošlé znalosti zo sveta investícií. Jeho poslaním je pomáhať tieto znalosti nadobudnúť.
Odborným garantom edukačného programu je Stanislav Pánis, hlavný analytik J&T BANKY.

Prajeme si, aby čo najviac ľudí na Slovensku bolo úspešných a bohatých. Uvedomujeme si, že my sami môžeme rásť len vtedy, keď bude bohatnúť celá spoločnosť. Chceme k úspechom inšpirovať. Chceme sa podeliť o vlastný úspech.

Aktívne sa zaujímame o prosperitu krajiny a snažíme sa napĺňať víziu bohatého Slovenska. Za jednu z najdôležitejších hodnôt považujeme vzdelávanie. Veríme v rast bohatstva spoločnosti prostredníctvom odovzdávania skúseností ďalším generáciám. Pomáhame talentom a favorizujeme inovatívne nápady.